Přepravní kufry Backline

Amptown

Case z profesionální řady je určitou mobilní dílnou a všestranným pomocníkem. Je vhodný pro backline techniku. Hladká pracovní plocha dává dostatek prostoru pro práci a dočasné uskladnění. Zásuvky je možné zatížit až 70kg.

„Amptown aktovka“ pro ukládání dokumentů, pomůcek nebo elektroniky. Má robustní hliníkové hrany, kulaté ocelové rohy a laminátový povrch, které zajistí její dlouhou životnost. Povrch je odolnější proti poškrábání nebo promáčknutí než u jiných materiálů (např.: kůže, hliník).

Profesionální řada casů je základem pro mobilní kancelář či mobilní dílnu. Zásuvky na kolejnicích mohou být zatíženy až 70-ti kily. Casy jsou vybaveny jednoduchými dveřmi na SLC provedení, s volitelným sklopným horním víkem.

Nový Amptown Emergency Case dodávaný prázdný nebo vybavený lékárničkou, hasícími přístroji a požární dekou.

Více na sránkách Amptown: www.amptown-cases.de

The Guitartech Box is the mobile backline workbench requiring the smallest amount of space.

Cushioned paddings for neck and body provide the perfect positioning for fixing or tuning-up.

Standardní série cases pro bezpečný převoz hudebních nástrojů a manipulaci s nimi na jevišti. Stojan na kytaru, je ideální pro dočasné uskladnění strunných nástrojů na pódiu. Každý nástroj je bezpečně umístěn v čalouněném stojanu, ze kterého je lze snadno vyjmout.

Mobile Wokstation case dává možnost okamžitě jednoduše a rychle vytvořit pracovní stůl. Zatížení zásuvek je až 70kg a spodní zásuvku lze flexibilně dělit pomocí upravitelných systémů. Servisní panel umožní rychlý přístup k zadní části zařízení.

Profesionální řada, kterou lze kombinovat až do podoby plně vybavené kanceláře. Kompaktní stavebnicový case zapadá dohromady a vytváří velkorysý stůl. Kancelářské materiály jsou pohodlně a bezpečně organizovány do zcela vyjímatelných zásuvek, každá s nominální kapacitou 70kg.

Skříně z profesionální série nabízejí optimální ochranu pro ukládání oděvů a kostýmů při převozu či jejich skladování. Všechny skříně jsou obloženy černým kobercem a jsou vybaveny jednou nebo dvěmi kolejnicemi. Boční ventilace na panelu umožňují cirkulaci vzduchu při delším skladování.

Case ze standardní série, ideální pro osobní věci, který nabízí nejvyšší ochranu např.: v touringu.

Více na stránkách Amptown: www.amptown-cases.de

Amptown Tooltrolly ze standardní série je ideálním nástrojem pro osobní věci a nabízí nejvyšší ochranu. Je vybaven prodlužovací rukojetí a kolečky, pouzdrem na nářadí po obou stranách, pouzdrem na dokumenty ve víku a štěrbinovou pěnou s dvěma oddělovači pod spodní klopnou.

Přihlásit se k odběru Přepravní kufry Backline