Sluchátka

Fischer Amps

Ultimate Ears

Audio-Technica

L-Acoustics

Top produkt

V In-ear sluchátkách Contour XO se pojí úsilí dvou oceněných inovátorů audio průmyslu: JH Audio a L-Acoustics. Pokud chcete perfektní referenční In-ear monitory se sonickou odezvou velkých PA L-Acoustics u mixážní konzole, ve studiu nebo kdekoliv chcete, Contour XO je odpověď.

Zpracování, moderní design a vysoce kvalitní materiály sluchátek ATH-M20× zaručují dokonale čistý poslech a účinnou zvukovou izolaci od okolí. Tato sluchátka jsou skvělou volbou pro nahrávání a mixáž.

Profesionální uzavřená výkonná dynamická sluchátka vhodná pro playback.

Technická specifikace
Typ Uzavřená dynamická

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka s rovným frekvenčním průběhem.

Technická specifikace
Průměr měniče 40 mm

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace

Technická specifikace
Průměr měniče 45 mm
Magnet

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace v barevném provedení provedení Deep Sea.

Technické parametry
Průměr měniče

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace v bílém provedení.

Technické parametry
Průměr měniče 45 mm

Design a zvukové vlastnosti modelu ATH-M60X jistě ocení nejen mistři zvuku v nahrávach studiích, reportéři, muzikanti nebo DJs.

Čerstvým přírůstkem oceňované M-série jsou sluchátka ATH-M70×. Profesionální monitorovací sluchátka se 45mm velkýmy měniči jsou laděna pro dokonalou reprodukci i extrémně nízkých a vysokých frekvencí (5Hz – 40KHz).

Výběr sluchátek pro DJ aplikace, poskytují mimořádny zvukový výkon a komfort v jakémkoli DJ prostředí.

Přenesením vysoce hodnoceného charakteristického zvuku série M do sluchátek v provedení In-Ear vznikly celkem tři modely, které jsou odpovědí na požadavky současných hudebníků a zvukových profesionálů, na jevišti i na DJ pracovištích. Sluchátka jsou kompatibilní s populárním bezdrátovým In-Ear monitorovacím systémem Audio-Technica M3 a spolu s ním nabízí komplexní řešení In-Ear monitoringu Audio-Technica pro libovolnou aplikaci.

Vytvořen speciálně pro živé vysílání zpráv, sportu, rozhovorů či interview. robustní konstrukce headsetu nabízí věrnou, velmi dobře srozumitelnou a detailní hlasovou reprodukci. Uzavřené náušníky těsnící od okolního hluku a vysoce výkonný dynamický mikrofon usazený na ohebném husím krku.

Bass Shaker je přístroj pro cítění vibrací (kmitač nebo třepačka) nízkých frekvencí s plochým krytem a chromovým univerzálním držákem pro snadnou a rychlou montáž. Součástí je propojovací kabel s 6,3mm Jackem.

Bass Shaker je přístroj pro cítění vibrací (kmitač nebo třepačka) nízkých frekvencí s plochým krytem. Snadno se upevňuje. Montážní upevňovací šrouby jsou v ceně.

ButtKicker Concert byl speciálně navržen pro podporu aplikací In Ear monitoringu pro hudebníky na pódiu nebo ve studiu. Má větší rozsah napětí než ButtKicker LFE (40 – 80Hz). Je ideální pro bubeníky, aby lépe cítili akustické a vibrační změny.

ButtKicker LFE je přístroj pro lepší cítění vibrací a nízkých frekvencí. Je to snímač, který má širší frekvenční odezvu na nízkých frekvencích, které se používají zejména pro speciální efekty.

ButtKicker mini Concert je nová menší verze od ButtKickeru Concert. Přímá montáž na stoličku je velice snadná a rychlá. ButtKicker mini Concert (2Ω) je ideální pro Shaker zesilovač.

ButtKicker mini Concert s universálním držákem (ramenem) je nová menší verze od ButtKickeru Concert. S tímto ramenem je ButtKicker velice rychle připevněn na stoličku. ButtKicker mini Concert je ideální pro Shaker zesilovač.

ButtKicker mini LFE je nová menší verze od ButtKickeru LFE. Přímá montáž na stoličku je velice snadná a rychlá. ButtKicker mini LFE (4Ω) je ideální pro Drum In Ear zesilovač.

Multiplexní deska s matným černým plastovým povrchem, na kterou se snadno upevní ButtKicker LFE / Concert nebo ButtKicker mini LFE / Concert.

Specifikace

  • Rozměry: D x Š x V: 500×850×45mm
  • Hmotnost: 6,4kg

Nové univerzální In Ear sluchátka s novým systémem vyvážené armatury s nízko frekvenčním prostorem až 50Hz. Sluchátka jsou včetně odnímatelných a výměnných kabelů. Malé rozměry nabízí pohodlí i pro lidi s malýma ušima.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

Univerzální sluchátkové monitory pro hudebníky UM2 jsou cenově nejdostupnější dual driver monitory na trhu. UM2, vyrobené podle nejvyšších profesionálních standardů, jsou osazeny dvojicí driverů s vyváženým magnetem (balanced armature drivers) a pasivním crossoverem.

UM3X jsou ultimativní sluchátkové monitory pro hudebníky, perfektně se hodící pro jakákoliv vystoupení na jevišti.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

Nové univerzální dual – driver In Ear sluchátka s novým systémem vyvážené armatury s nízko frekvenčním prostorem. Sluchátka jsou včetně odnímatelných a výměnných kabelů. Malé rozměry nabízí pohodlí i pro lidi s malýma ušima.

3-reproduktorová sluchátka, 2 měniče pro bass / mid pásmo, jeden měnič pro výškové pásmo, audio filtr pro zostření zvuku, zabudovaný pasivní crossover. Jedná se o špičkovou technologii zakázkových řad PRO, optimálně se přizpůsobí každému uchu a je dostupný pro každého.

UE 4 Pro je špičková kvalita In Ear monitoringu za přijatelnou cenu, kdy tento systém využijí jak profesionálové tak amatéři. Stejně tak lze využít i pro poslech hudby z přehrávače MP3. UE 4 Pro se jako jediné vyrábějí pouze v transparentní barvě.

In-Ear referenční monitory Ultimate Ears jsou určeny pro všechny profesionální producenty a studiové inženýry, kteří se věnují záznamu, míchání a masteringu originálního hudebního obsahu.

Zakázkové In-Ear monitory Ultimate Ears 1 Pro byly vyvinuty speciálně pro umělce, kteří touží po výrazném dynamickém projevu na pódiu a současně chtějí být v neustálém kontaktu s okolím.

Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nejnovější produkt z řady profesionálních In-Ear monitoring sluchátek nastavuje novou laťku v celém výrobním programu. Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Ambient jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 Ambient tou správnou volbou.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Pro Custom jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 ProCustom tou správnou volbou.

UE 4 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 4 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

Model UE 5 Ambient byl vyvinut speciálně pro Live Performance např. pro zpěváky. Díky použití Ambient-filtrům lze optimálně nastavit úroveň utlumení v závislosti na okolním rušení a tím dosáhnout skvělý odposlech bez pocitu izolace od okolí.

Odposlechový systém UE 5 Pro představuje state-of-the-art sluchátka využívající dvou-pásmovou technologii s vynikajícím frekvenčním rozsahem a rozšířenou dynamikou. Určené pro využití na pódiu, ve studiu nebo pro osobní využití.

UE 7 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 7 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

UE 7 Pro překračuje dosavadní známou In-Ear-Monitoring technologii a nabízí vzorové zvukové spektrum. Původně určeno basistům a bubeníkům protože UE 7 využívají dvou basových měničů pro dostatečný akustický tlak v nižších frekvencích.

Přihlásit se k odběru Sluchátka