Ultimate Ears In-Ear Reference Monitors

In-Ear referenční monitory Ultimate Ears jsou určeny pro všechny profesionální producenty a studiové inženýry, kteří se věnují záznamu, míchání a masteringu originálního hudebního obsahu. Mohou však být použity i v řadě dalších aplikací, například při ladění FOH nebo záznamu či míchání živých vystoupení. Pro jejich přirozenou a autentickou reprodukci zvuku jsou také vynikajícím produktem pro audiofily a posluchače vážné hudby.

In-Ear referenční monitory Ultimate Ears jsou první sluchátka, kombinující technologii Ultimate Ears Pro audio Sound s rovnou frekvenční charakteristikou, vyladěnou ve spolupráci s široce respektovaným inženýrským týmem studií Capitol. Protože je zvuk přenášen ze zdroje přímo do uší posluchače a útlum okolního hluku je až –32 dB, umožňují In-Ear referenční monitory Ultimate Ears uživatelům nahrávání, míchání a mastering v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Vzhledem k hlukové izolaci navíc není třeba se ohlížet na akustiku prostředí a úroveň okolní hluku. Protože jsou In-Ear referenční monitory Ultimate Ears lehké a snadno přenosné, mohou být použity jako základní referenční zdroj při nahrávání a míchání na neznámých místech a všude tam, kde najdete čas na práci – v letadle, čekárně nebo kdekoliv na cestách. Uvnitř každého zakázkového In-Ear referenčního monitoru se nachází tři patentované měniče s vyváženou kotvou (Balanced armature) a plochou charakteristikou, vyvinuté a vyladěné ve spolupráci s Capitol Studios. Pasivní crossover elektricky vybírá a rozděluje zvukové frekvence na tři frekvenční pásma, což má příznivý vliv na výslednou čistotu zvuku a detaily. Nízké, střední a vysoké frekvence se navzájem nemaskují ani neprolínají. Výsledkem jsou autentické výšky, čisté a přirozené vokály a nástroje ve středním pásmu a hutné výkonné basy. Frekvenčně rozdělený a vyvážený zvuk je dopravován do ucha dvěma samostatnými akusticky laděnými zvukovými kanály. Teprve v uchu se jednotlivá pásma přirozeně smíchají. Stejně jako všechny zakázkové In-Ear monitory Ultimate Ears, jsou i referenční In-Ear monitory kompatibilní s bezdrátovými přenosovými systémy a přenosnými zařízeními.

Ve standardním provedení je pravé sluchátko vybaveno logem Capitol Studios, levé logem Ultimate Ears. Podle přání zákazníka je možno dodat sluchátka s individuálním barevném provedení.

Specifikace:

  • Vstupní citlivost: 98 dB SPL @ 1 kHz
  • Účinnost: 112 dB SPL @ 1 kHz, 1mW
  • Frekvenční rozsah: 5 Hz až 20 000 Hz
  • Impedance: 35 Ω @ 1 kHz
  • Vnitřní konfigurace měničů: Tři precizní měniče s vyváženou kotvou (basy, středy, výšky)
  • Izolace hluku: –26 dB (100% akryl) a –32 dB (měkký silikonový materiál)
  • Vstupní konektor: adaptér Jack 1/4 " pozlacený, 3-pólový standardní Jack 1/8" (3,5 mm)