Top produkt

L-Acoustics Contour XO

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Specifikace (EN)1.13 MB

Koncert kdekoliv chcete – limitovaná, edice L-Acoustics Contour XO

V In-ear sluchátkách Contour XO se pojí úsilí dvou oceněných inovátorů audio průmyslu: JH Audio a L-Acoustics. Pokud chcete perfektní referenční In-ear monitory se sonickou odezvou velkých ozvučovacích systémů L-Acoustics ať už na pódiu, u mixážní konzole, ve studiu nebo kdekoliv chcete, Contour XO je odpověď.

L-Acoustics Contour XO

  • 10 Balanced Armature měničů
  • 15 dB variabilní ovládání Bassů
  • 116 dB vstupní citlivost
  • 10 Hz – 20 kHz frekvenční rozsah

Tyto nově navržené univerzální in-ear monitory Vás dokáží vtáhnout přímo doprostřed hudby díky 10 balanced armature driverům s 3 pásmovou výhybkou v konfiguraci čtyř nízkofrekvenčních, dvou středopásmových a čtyř vysokofrekvenčních měničů. Navíc nízkofrekvenční pásmo (basy) máte pod přímou kontrolou a to v rozsahu 15dB nad rovnou odezvu.

Ať už vystupujete, mícháte nebo jen posloucháte, uslyšíte přesnou reprodukci bez jakéhokoliv zkreslení. Díky JH Audio Soundrive™ technologii zvládající extrémní dynamiku a konturu velkého PA dokáží zprostředkovat intenzivní emocionální zážitek z živého koncertu. Díky technologii Freqphase™ Contour XO zaručí, že k vašim uším dorazí všechny frekvence ve stejný čas, a naplňují tak krédo L-Acoustics, že nejlepší zvuk pochází z jednoho zdroje.