Top produkt

DiGiCo SD7

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Technická data1022.57 KB
PDF icon SD7 manuál (verze D)2.77 MB
PDF icon SD7 brožura5.69 MB
PDF icon Příloha MACH 2515.94 KB

Pro ty, kdo se spokojí jen s nejlepším, je určena konzole SD7. Top model značky DiGiCo nabízí ohromující I/O schopnosti a nastavuje nové standardy na poli HD digitálního procesingu. Konzoli DiGiCo SD7 pohání zbrusu nový mixážní a routing engine Stealth, používaná výhradně u konzolí DiGiCo. Engine Stealth je založen na nejnovější mutaci technologie FPGA (Field Programmable Gate Array), známé jako Super FPGA, a právě on je jádrem obrovského konstrukčního a technologického skoku SD7. Jeho spojením s trojicí efektů a řídících procesorů SHARC® nejnovější generace získala konzole DiGiCo SD7 ohromující osminásobek procesorového výkonu průmyslového standardu DiGiCo D5 Live.

Charakteristika

 • 256 zpracovávaných cest při 96 kHz s plným procesingem
 • Dynamický equalizér a vícepásmová komprese na všech cestách
 • Až 48 stereo efektů (FX) + 32 grafických equalizérů
 • Úplná Snapshot automatizace s plným rozsahem ovládání a relativní aktualizací
 • Kompletně přizpůsobitelné rozložení pracovní plochy
 • Konfigurovatelné možnosti měření na TFT obrazovce
 • Až 1392 I/O připojení
 • Externí video monitoring, routing a kamera

S volitelnou sadou broadcast funkcí můžete navíc SD7 proměnit na SD7B, perfektně se hodící pro živé přenosy. Další volbou je SD9T se softwarem poskytující větší flexibilitu při divadelní produkci.

Ovládací panel

DiGiCo SD7 kombinuje mnoho technologií z různých odvětví, jako například Hidden-til-lit (HTL). Jsou hladce zakomponovány do ovládacího panelu s cílem poskytnout zvukovým inženýrům takové množství informací a interaktivity, s jakým se dosud nesetkali. Zcela interaktivní měřící můstky s vysokým rozlišením, multibarevné knoflíky a spínače s displejem poskytují uživateli okamžitou informaci, relevantní k právě prováděné operaci. Pracovní plocha pultu se skládá ze tří 15" dotykových obrazovek s vysokým rozlišením. Ke každé obrazovce je přiřazeno 12 faderů. Pouze pod master obrazovkou je dalších 12 faderů, které mohou být přiřazeny nebo použity pro nastavení vestavěného grafického equalizéru. V master sekci jsou ještě další čtyři přiřaditelné fadery, zvyšující celkový počet faderů na 52. Na pracovní ploše jsou také multibarevné „displej“ spínače pro okamžitý přístup k vrstvám a funkcím.

SD7 Před upgradem Core 2
Vstupní kanály až 253 upgrade zdarma
obsahuje novou grafiku
a uživatelské rozhraní
Výstupní sběrnice až 128 vč. master
Surround Y
Matrix 32×32
DiGiTubes 253
MB kompresory 253
Dyn EQ 253
Efekty 48
Control groups 36

Engine

Kromě high resolution audio procesingu, který současně zpracovává 128 (při 192 kHz) snadno dosažitelných signálových cest (nebo 256 při 48 kHz / 96 kHz), má engine SD7 výhodu také v neomezené flexibilitě. Pro stavbu největších a nejkomplexnějších show poskytuje většinu ze 448 současně zpracovávaných optických, 224 MADI, 24 analogových a AES/EBU připojení, plus 128 sběrnic, 32 matrix sběrnic, 32 grafických equalizérů a až 48 stereo efektových jednotek. Všechny vstupní cesty obsahují Delay, HP a LP filtry (24 dB / Oct), DiGi-Tube mikrofonní předzesilovač, 4 pásmový parametrický equalizér s dynamickým equalizérem na každém pásmu a multipásmový kompresor a gate. Všechny výstupní cesty obsahují Delay, 8 pásmový parametrický equalizér s dynamickým equalizérem na 4 pásmech a multipásmový kompresor a gate.

I/O

Konzole DiGiCo SD7 je ve standardu dodávána s optickou smyčkou (druhá je dostupná za příplatek) a čtyřmi plně redundantními MADI porty. Pracovní plocha má integrováno 12 analogových vstupů, 12 analogových výstupů a 12 AES vstupů / výstupů (mono). Celkem tedy skoro 1400 audio připojení. To ve spojení s druhým enginem umožňuje plnou redundanci nejenom audio cest, ale také operačního systému a ovládacího panelu.

Nejpopulárnější systém – Systém 56EX

zahrnuje ovládací pult se dvěma enginy plus transportní kufr, lokální I/O s 12 vstupy, 12 výstupy a 12 AES I/O. DiGiRack s 56 vstupy, 40 výstupy a 16 AES I/O. 2 bubny se 150 m optickými kabely a 5 m optický kabel k propojení mezi enginy.

Volitelné

 • DiGiRack – 19" I/O Rack
 • MiNi-DiGiRack – 19" I/O Rack
 • I/O karta
 • D-Tube – Integrovaný lampový mikrofonní předzesilovač
 • EX007 Fader Expansion Unit