Ayrton WILDSUN-S25

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalogový list (EN)4.94 MB

WILDSUN™S25 je plnobarevná varianta výkonného WILDSUN™K25. Díky 217 ultra výkonným RGBW jednočipovým LED zdrojům je WILDSUN™S25 nejvýkonnější wash pohyblivou hlavou na trhu.

S celkovým světelným tokem 60 000 lumenů se může svítivostí postavit 2 500 a 4 000 wattovým HMI svítidlům s osazenými barevnými filty, ale s mnohem vyšší flexibilitou a menšími nároky na údržbu. Čtyřbarevné mixování barev je založeno na chytrém rozmístění LED zdrojů v kombinaci s holografickým filtrem, vytvářející prakticky nekonečnou paletu pastelových i sytých barev. LED zdroje jsou rozmístěné do šesti segmentů po 60°, kdy barva každého segmentu po 36 diodách může být ovládána individuálně.

Proprietární silikonový optický zoom systém s poměrem 6:1 zaručuje perfektní stálobarevnost i v průběhu dlouhé doby a nabízí šířku paprsku od 10° do 60°. Je navíc vybaven integrovaným filtrem ve tvaru plástve, zabraňující nechtěnému oslnění mimo osu paprsku.

Silné třífázové krokové motory zaručují rychlý, přesný a tichý pohyb v osách pan i tilt. WILDSUN™S25 je vybaven sériovým připojením a je možné ho ovládat pomocí DMX-RDM, ArtNet, sACN nebo bezdrátovým CRMX TiMo RDM od LumenRadio.