Ayrton WILDSUN-K25

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalogový list (EN)3.96 MB

WILDSUN™K25 je pohyblivé svítidlo nové generace, jež nemá na trhu obdoby. Ve spolupráci s filmaři a světelnými operátory video produkcí největších sportovních událostí AYRTON dotáhl tuto technologickou špičku v oboru k dokonalosti. WILDSUN™K25 je jediné LED svítidlo s porovnatelným světelným výkonem, jako klasická svítidla typu Fresnel HMI 4 000 a 6 000. 217 LED, přes 100 000 lumenů světelného toku, a to vše bez nutnosti výměny lamp díky pro toto svítidlo speciálně vyvinuté silikonové optice zaručuje perfektní optické vlastnosti po dlouhou dobu.

WILDSUN™K25 je navíc vybaven silnými třífázovými krokovými motory, umožňující rychlé, přesné a tiché pozicování. Rozsah optického zoomu 6:1 poskytuje šířku světelného paprsku 10° – 60°. Precizní elektronické stmívání, filtr ve tvaru plástve zabraňující nežádoucímu oslnění a možnost ovládat jednotlivé prstence svítidla individuálně dává obsluze dosud nemyslitelné možnosti.

WILDSUN™K25 nabízí osvětlení s velkou intenzitou i na dlouhé vzdálenosti. Je perfektní volbou pro pevné i dočasné instalace na stadionech, sportovištích nebo v arénách.