Mikrofony pro pevné instalace

Mikrofony série Unipoint, Propoint, Engineered sound, inteligentní zařízení SmartMixers pro automatické ovládání/mixování vybraných vstupů, nástroje UniTools a další příslušenství pro pevné instalace.

série unipoint®

Na trhu první a stále nejlepší miniaturní kondenzátorové mikrofony pro pevné instalace. Při použití mikrofonů unipoint® v rámci řešení ozvučovacích systémů bude mluvené slovo i hudba čistá a srozumitelná, přitom tyto modely jsou samy o sobě a během svého provozu nenápadné. Bez ohledu na omezené akustické podmínky dosahují maximálně věrné reprodukce zvuku a pomáhají přtahovat pozornost publika svým přirozeným a příjemně se poslouchajícím zvukem.

série propoint

Miniaturní kondenzátorové mikrofony ProPoint zkonstruované pro účely ozvučování, vysílání i záznam zvuku, přinášejí brilantní a srozumitelnýzvuk při využití na pódiích, jevištích, konferenčních stolech i při dalších aplikacích. Tyto profesionální mikrofony boundary, na zavěšení či s husím krkem jsou zkonstruovány tak, aby splňovaly ty nejvyšší požadavky na instalace ozvučení. Při použití mikrofonů ProPoint bude mluvené slovo i hudba čistá a srozumitelná, přitom tyto modely jsou samy o sobě a během svého provozu nenápadné. Mají elegantní a kompaktní design, nabízí vzhled s nízkým profilem, nekompromisní kvalitu zvuku a jsou univerzální volbou pro všechny možné mikrofonní aplikace.

mikrofony engineered sound

Mikrofony Engineered Sound se ve sféře vysílání a instalací té nejvyšší úrovně staly prioritní volbou předních dodavatelů a integrátorů systémů. Jsou vybaveny technologií UniGuard™, která mikrofony chrání před jakýmkoli radiofrekvenčním rušením, jako je například signál z mobilních telefonů, bzučení z laptopů apod. Nenápadný vzhled i rozměry mikrofonů engineered sound představují nejlepší kvalitu zvuku, která je k dispozici v minimálně viditelném provedení. Řada zahrnuje mikrofony s husím krkem s vyměnitelnými mikrofonními vložkami, boundary mikrofony s ultra nízkým profilem, závěsné, klopové a handheld mikrofony.

elektronika

Audio-Technica mixery SmartMixers® umožňují automaticky ovládat mixování/výběr vstupních kanálů, nabízí jednoduché použití a bezobslužný provoz v rámci mnoha aplikací.

Průvodce použitím

UniPoint® mikrofony s husím krkem

Mikrofony pro rychlou montáž (XLR) s phantom napájením

Mikrofony s montážní redukcí, napájení z baterie nebo phantom

image-inline_1_3_portrait Nastavitelné mikrofony UniPoint® s husím krkem jsou dobrým a univerzálním řešením pro zasedací síně, školy, řídící centra, kostely a další instalační aplikace. Tyto elegantní a odolné modely jsou vybaveny vylepšeným husím krkem o menším průměru, který má prakticky nulovou “formovací paměť“. Extra ohebný, a přitom robustní design, umožňuje velmi jednoduché nastavení do požadované pozice, přičemž tato konstrukce nepodléhá tendenci vracet se do nechtěných předchozích pozic: do jaké polohy ho nastavíte, v té perfektně drží. Nové mikrofony UniPoint® s husím krkem vybavené A-T technologií UniGuard™ (týká se všech modelů UniPoint® s husím krkem mimo U859QL) jsou extrémně odolné proti vysokofrekvenčnímu rušení. Veškeré mikrofony této řady jsou vybaveny filtrem UniSteep® nastaveným na 80 Hz, který potlačuje snímání hluku ve spodním frekvenčním pásmu. Dvoustupňový pěnový windscreen je mimořádně odolný proti tlakovým nárazům (“P” a další explozivní zvuky).

Závěsné mikrofony UniPoint®

image-inline_1_3_portrait Čistý a transparentní zvuk mikrofonů Audio-Technica je zárukou tradiční kvality zvuku i u nových modelů unipoint® pro snímání shora. Jsou ideální pro mluvené slovo, divadelní scény, pro ozvučení a záznam orchestru či sboru. Svou robustní konstrukcí, nenápadným vzhledem a extrémní odolností proti vysokofrekvenčnímu rušení, jsou tyto závěsné mikrofony univerzálním a moderním řešením ozvučování. Nové závěsné mikrofony unipoint® s novou A-T technologií UniGuard™ jsou extrémně odolné proti vysokofrekvenčním interferencím. Všechny modely v této řadě jsou vybaveny filtrem UniSteep® nastaveným na 80 Hz, který potlačuje snímání hluku ve spodním frekvenčním pásmu, přičemž si zachovává

Mikrofony UniPoint® s tlakovou zónou (boundary)

image-inline_1_3_portrait Ať už je najdete na konferenčních stolech, v kostelech, na divadelních scénách nebo kdekoli jinde, jsou mikrofonní modely boundary unipoint® uznávané pro mimořádnou srozumitelnost mluveného slova a transparentní zvuk. S výborným potlačením zvuků mimo mikrofonní osu a maximální odolností vůči zpětné vazbě, jsou tyto profesionální mikrofony měřítkem kvality ve všech akustických prostředích náročných na snímání zvuku. Nová generace mikrofonů boundary unipoint® zahrnuje poslední inovace A-T ve stínění RFI: nadstandardní technologie UniGuard™ je zárukou mimořádné odolnosti proti vysokofrekvenčnímu rušení. Nízkoprofilové konstrukční řešení na sebe neupoutává při povrchové montáži zbytečnou pozornost, a proto lze tyto modely bez problémů využívat v zasedacích síních, ve školách, v řídících centrech, v kostelech či při dalších aplikacích. Mikrofony boundary U891R, U891RW a U891RC jsou vybaveny programovatelným vypínačem a indikátorem LED, umožňujícím jednoduché a univerzální ovládání při instalacích v konferenčních a zasedacích sálech. Inovované výměnné kardioidní, hyperkardioidní a kulové mikrofonní vložky mají výbornou charakteristiku i mimo mikrofonní osu, čímž zaručují naprosto výjimečnou kvalitu zvuku.

Hyperkardioidní kondenzátorový mikrofon

Hyperkardioidní kondenzátorový mikrofon U873R unipoint® je vybaven A-T technologií UniGuard™, která zaručuje extrémní odolnost proti vysokofrekvenčnímu rušení. Má rovněž filtr UniSteep® nastavený na 80 Hz, který omezuje snímání nežádoucích hluků ve spodním akustickém spektru. Nové, výměnné kapsle umožňují výběr snímacích úhlů od 100° do 360°.

Mikrofony ProPoint®

Mikrofony s tlakovou zónou (boundary)

Mikrofony s husím krkem

Miniaturní kondenzátorové mikrofony ProPoint, navržené pro ozvučování, vysílání i záznam zvuku, přinášejí jiskřivý a srozumitelný zvuk při využití na pódiích, jevištích, konferenčních stolech i při dalších aplikacích. Tyto profesionální modely boundary, na zavěšení či s husím krkem jsou zkonstruovány tak, aby splňovaly ty nejnáročnější požadavky kladené na akustické instalace. Ozvučení mikrofony série ProPoint přináší čistotu a srozumitelnost pro mluvené slovo i hudbu, aniž by na sebe tyto modely přitahovaly pozornost. Jejich elegantní a nízkoprofilový kompaktní design zaručuje nekompromisní kvalitu zvuku a univerzální výběr mikrofonů pro libovolnou aplikaci.

Mikrofony Engineered Sound

Mikrofony Engineered Sound s husím krkem jsou ideální do zasedacích místností, škol, řídících prostor, kostelů a pro další aplikace. Zdokonalený, snadno upravitelný husí krk o malém průměru, který skutečně nemá “paměťový efekt“, umožňuje rychlé nastavení do požadovaného tvaru. Velmi robustní design husího krku také zabraňuje nechtěné změně polohy. Všechny modely vyhovují směrnici RoHS, jsou vybaveny Audio-Technica UniGuard™ ochranou před RF interferencemi, obsahují univerzální izolovanou montáž a stojanový adaptér pro rychlé upevnění.