Audio-Technica Digitální konferenční systémy

Snadno použitelný, plug-and-play digitální konferenční systém ATUC-50 nabízí spolehlivost, křišťálově čistý zvuk a inteligentní funkce. Díky tomu budou vaše jednání vždy efektivní a kreativní. Systém pracuje s 24-bitovým/48kHz digitálním zvukem a 12 pásmovým systémem potlačující zpětnou vazbu, což zaručí přirozený přednes i při vyšších hlasitostech.

Ovládací jednotka ATUC-50CU s možností montáže do 19" racku dokáže obsloužit až 50 jednotlivých diskuzních jednotek ATUC-50DU. Pomocí Cat5e kabelu můžete zapojit až tři ovládací jednotky do kaskády, což umožňuje spravovat až 150 diskuzních stanic v rámci jednoho systému. Na ATUC-50CU dále najdete 4 symetrické a jeden nesymetrický výstup, stereo AUX RCA vstup, dva mikrofonní / linkové vstupy a dvojici interpretačních návratů doplňující možnost simultánních překladů.

ATUC-50CU je vybaven audio rekordérem s možností záznamu do MP3 nebo WAV souborů o velikosti až 2GB na připojené USB mass storage zařízení s maximální kapacitou až 2TB. Po dosažení 2GB limitu je automaticky vytvořen nový soubor a nahrávání pokračuje. Pro nahrávání WAV souborů je možno použít až čtyři kanály, pro MP3 dva.