Yamaha MSR série (EN)

Aktivní reproboxy nabízejí mnoho výhod v porovnání s pasivními systémy, ať už při přenášení, nebo ve stálých instalacích. Nepotřebujete samostatné zesilovače nebo další kabely nutné k propojení, takže propojení a nastavení je velice rychlé a snadné a spolehlivost těchto systémů se výrazně zlepšila. Možnost připojit vstupy přímo do reproboxu může i u menších systémů odstranit nutnost přenášet celý rack zesilovačů. Celkový přínos je však nad rámec pouhého pohodlí. Pro optimální sladění zesilovače a reproduktorů jsou nutné jisté znalosti a zkušenosti například z pohledu impedance. Aktivní reproboxy Yamaha MSR série nabízejí ideální sladění vestavěných zesilovačů a použitých reproduktorů pro zajištění vysoké kvality reprodukce zvuku. Aktivní reproboxy obsahují také mnohá vylepšení přímo z dílen Yamahy, se kterými se v této třídě tak často nesetkáte, jako například originální zpracování a design eliminující vnitřní stojaté vlnění a ferrofluidní cívky pro lepší stabilitu a linearitu.

MSR100

MSR100 nabízí kompaktní rozměry, mohutný zvuk a širokou škálu užitečných funkcí a možností. Výkon a vynikající zvuková kvalita, která je ideální pro spoustu různých aplikací. A jelikož je tak kompaktní a lehký, nemluvě o tom, jak snadno je nastavitelný, tak nachází skvělé využití v mnoha aplikacích, kde potřebujete snadno přenosnou sestavu pro živé ozvučení s beproblémovým nastavením a použitím kdekoli.

Specifikace

  MSR100
Typ reproduktoru 2-way powered speaker
Frekvenční rozsah (-10dB) 55Hz-20kHz
Komponenty LF 8" (20cm) cone
HF 1” (2.54cm) driver + Horn
Výstupní výkon 100W
Maximální hladina výstupu (1m; on axis) 112dB SPL
I/O Konektory Input 1: XLR-3–31 type(-50dB/+4dB), Input 2,3: Phone jack (-10dB), Link Output: Phone jack (-10dB; Pre-EQ)
Příkon 70W
Závěsný a montážní hardware 2× M8–25
Rozměry Šířka 275mm; 10–7/8in
Výška 455.5mm; 17–7/8in
Hloubka 255mm; 10in
Hmotnost 11kg; 24.3in
Příslušenství Manuál, AC power cordz