Waves Broadcast & Production

Balíček Broadcast & Production obsahuje kromě uznávaných procesorů Renaissance Maxx, Masters a Restoration také limitéry, kompresory, ekvalizéry, filtry, nástroje pro odstranění hluku, reverby, vylepšení basů, de-essing a nástroje pro zpracování hlasu. Dokážete vaše audio vyčistit, vytvořit skvělé voice-overy, snadno vytvořit standardní i signature audio efekty, posílit zvuk, mít nad zvukem nejlepší možnou kontrolu a vytvářet skvělé výstupy a mixy. Balíček Broadcast & Production obsahuje pluginy, které jsou světovým standardem používaným v Hollywoodu, audio a hudebních produkcích a spoustou dalších profesionálů.

Klíčové schopnosti

  • Bohatý zvuk díky Renaissance Maxx Bundle
  • Vyčištění vašich nahrávek pomocí Restoration Bundle
  • Finální lesk pro výsledný produkt zaručí Masters Bundle

Renaissance Maxx Bundle

Balíček Renaissance Maxx obsahuje Renaissance EQ, Renaissance Compressor, Renaissance Reverberator, Renaissance Bass, Renaissance VOX, Renaissance De-Esser, a nový ultimátní kanálový procesor, Renaissance Channel. Všechny tyto oceněné komponenty nabízejí ultimátní kontrolu nad vaší nahrávkou.

Restoration Bundle

Balíček Restoration obsahuje X-Noise, X-Click, X-Hum, and X-Crackle, nabízející silnou (a samozřejmě sebe popisující) skupinu nástrojů pro opravu nahrávek.

Masters Bundle

Balíček Masters zahrnuje inovativní Linear Phase EQ a 5 pásmový Multiband dynamický procesor, navíc L2, nabízí nástroje pro ideální a přesnou přípravu contentu pro přenos a kontrolu dynamiky při vysílání.

Waves Broadcast & Production Plug-in Bundle obsahuje:

Kompletní sadu nástrojů pro broadcast a produkci

  • Renaissance Maxx obsahuje ekvalizéry, kompresory, reverby, a další
  • Restoration obsahuje nástroje pro vyčištění nahrávek od hluku a dalších nechtěných zvuků
  • Masters poskytuje linear phase a multiband dynamické procesory, a další