DiGiCo Little Red Box

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Manuál (EN)621.09 KB
PDF icon Brožura (EN)720.06 KB

DiGiCo Little Red Box je určen speciálně pro digitální mixážní konzole DiGiCo SD9 a umožňuje připojení dvou těchto konzolí k jedinému D-Racku nebo MADI Racku (DiGi-Rack nebo MiNi-Rack).

Až dosud bylo možné připojit D-Rack pouze k jediné konzoli DiGiCo SD9 bez možnosti jeho sdílení. Nový Little Red Box však nyní dovoluje připojit k D-Racku konzole SD9 dvě – jednu hlavní a jednu vedlejší. Hlavní konzole ovládá všechny regulátory zisku (Gain) a všechny výstupy na racku, vedlejší konzole funguje pouze jako „přijímací modul“ pro vstupy, umožňující sdílení racku a následné zpracování přijatého signálu, ať už na pozici FOH nebo monitorového pultu. Podle potřeby může být aktivována funkce Gain Tracking. Přepínač SPLIT / MADI určuje, zda bude sdílen D-Rack nebo jiný DiGiCo rack, připojený k Little Red Boxu přes port MADI. V režimu SPLIT sdílí dvě konzole SD9 jeden D-Rack – počet vstupů je omezen na 32. V režimu MADI sdílí konzole jakýkoliv DiGiCo rack, připojený do vstupu MADI. Elegentním způsobem tak může být rozšířen počet vstupů z 64 až na 112 (při použití dvou DiGi-Racků a dvou Little Red Boxů).

Little Red Box je napájen přes USB port; druhý USB port, zapojený jako průchozí („Thru“), nahrazuje port obsazený Little Red Boxem. Celkový počet volných USB portů tak zůstává zachován.

Little Red Box může být snadno připevněn k mixážní konzoli pomocí pásku Velcro nebo instalován do racku s použitím speciálně navrženého 19“ rackového adaptéru. Možné varianty zapojení a provozní režimy znázorňují přiložené obrázky.