ASL Flexus master stanice a rozšiřující panely

Master stanice FL 2400 je řídící a komunikační centrum interkomu FLEXUS. Stanice nabízí čtyři plně duplexní kanály, Master sekci a multifunkční kanálovou sekci v kompaktní rackové skříni 19“ s výškou 1U. Dále jsou dostupné PGM audio kanály (2 kanály pro binaurální stanice), konektor pro připojení ohebného mikrofonu, konektor pro hlavovou sadu (XLR-4 nebo XLR-5) a USB konektor pro aktualizaci software.

Zadní panel Master stanice poskytuje plnou konektivitu pro interkomový systém libovolné velikosti. Ethernet konektivita může být využita pro spojení se vzdálenými stanicemi anebo beltpacky, stejně jako pro gigabitové ethernetové připojení až ke třem dalším Master stanicím v případě rozsáhlejšího systému. K dispozici je také dvojice portů pro sériové smyčkování “daisy chain”, 16 výstupů GPO přes kontakty relé, tři vstupy GP oddělené optočleny, čtyři rozhraní pro připojení 4-drátového systému, audio vstup pro podkres, výstup pro hlášení na stage / přímý výstup mikrofonu a konektor pro připojení signalizačního světla (Call Beacon).

K Master stanici mohou být připojeny rozšiřující panely: FL EP4 (není zobrazen) zvyšuje celkový počet kanálů interkomu na osm, FL EP8 na dvanáct. Rozšiřující panely se napájí z Master stanice a připojují se rychle a jednoduše konektorem D-Sub HD15.