Fresnel

Selecon

Acclaim Fresnel je svítidlo 575 W / 650 W s Fresnelovou čočkou o průměru 110 mm pro všeobecné použití v divadlech, malých studiích a ve výstavnictví. Produkuje nastavitelný, měkce ohraničený kužel světla, který lze snadno navázat jeden na druhý a vytvořit tak jednolitou osvětlenou plochu.

Arena High Performance Fresnel je svítidlo s výkonem 2.0kW/2.5kW, které využívá čočky o průměru 250mm. Světelný kužel je lehce ovladatelný a má bílo-modrý odstín.

Arena Theatre Fresnel je svítidlo s výkonem 2.0kW/2.5kW, které využívá čočky o průměru 200mm. Nastavitelný světelný kužel jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama 150 Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama High Performance 175 Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama 175 High Performance 80V Fresnel kombinuje přednosti lamp s nízkým napětím (vyšší efektivita, bělejší světlo) s výhodami Rama High Performance Fresnel, čímž vytváří světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

Rama LED Fresnel poskytuje nastavitelný světelný kužel s měkkými hranami, který jednoduše splyne s ostatními zdroji světla pro vytvoření rovnoměrného osvětlení.

LED svítidlo pro obecné použití v divadlech, malých studiích a ve výstavnictví. Kombinuje velmi kvalitní a výkonný světelný zdroj využívající technologii LED s klasickou Fresnelovou čočkou a prvotřídním designem Philips Selecon.

Přihlásit se k odběru Fresnel