Novinka

Fourier Audio Transform Engine

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Specifikace (EN)3.07 MB

transform.engine je robustní 2U rackový server, který přináší libovolný studiový audio plugin do live a broadcast světa, přístupný přes Dante.

transform.engine dokáže spustit libovolné VST3 pluginy a dává tak zvukařům kreativní přístup k tomu nejlepšímu ze studia v robustní platformě specificky navržené pro komplexní live produkce.

na rychlosti záleží

transform.engine je vyladěný pro hostování VST3 pluginů s nejnižší latencí na trhu při zachování spolehlivosti a výkonu engine.

spolehlivost na srdci

Patentovaný Fourier Audio software engine poskytuje solidní běhové prostředí. V případě pádu pluginu, nejen, že zbytek systému není ovlivněn, ale transform.engine zajistí restart pluginy dříve, než si všimnete jakékoliv chyby.

připravený v řádu sekund

transform.engine jako zásadní řešení pro hostování pluginů se snadno ovládá vzdálenou klientskou aplikací. Už nikdy se nemusíte spoléhat na komplexní setupy – jednoduše připojte engine, nainstalujte pluginy a procesujte!

padne pod ruku

Navržený pro přímou integraci do live audio workflow přináší transform.engine snadné ovládání přímo v konzoli. Začínáme s DiGiCo.

postavený pro touring

Hardware navržený stejným týmem, který světu přinesl DiGiCo konzole, transform.engine je postaven na základě desítek let zkušeností ve stavbě spolehlivých touringových zařízení s dlouhou životností.