Digico EX-007

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Manuál (EN)316.68 KB

DiGiCo EX-007 je doplňkový modul, rozšiřující počet faderů konzole DiGiCo SD7. Zatímco ostatní výrobci teprve přicházejí s myšlenkou, že zvuková konzole má být extrémně všestranný, síťovatelný a rozšiřitelný kus zvukového systému, DiGiCo je o značný krok vpřed – má vyvinutou celou řadu výrobků, které tyto schopnosti buď již mají integrovány ve svém jádru nebo jsou dostupné prostřednictvím řady dálkových ovladačů a rozšiřujících modulů.

Nejnovějším z těchto modulů je DiGiCo EX-007, určený k podstatnému zvýšení počtu faderů a kanálů, ovladatelných v jakémkoliv časovém okamžiku na konzoli SD7, a to ze vzdálenosti až 100 m přes levné kabelové spojení CAT5. Konzoli DiGiCo SD7 je možné rozšířit dvěma moduly DiGiCo EX-007, přičemž každý pracuje jako řídící panel, poskytující 24 faderů, dvě přídavné dotykové obrazovky, měření a další standardní funkce, transformující již tak impozantní DiGiCo SD7 na 100 faderovou mixážní konzoli. Síťové propojení EX-007 a SD7 má vlastní napájení a PC.

„DiGiCo EX-007 má mnoho aplikací“, řekl generální ředitel DiGiCo James Gordon. „Pro touring je zde evidentní výhoda počtu faderů a schopnost ovládat všechno, co je na hlavním pultu, z více míst – to je ideální pro show, kde je požadován větší počet ovládacích míst, například při instalaci s větším počtem pódií“. "U pevných instalací může být modul EX-007 použit jako vzdálený ovládací panel a protože může být umístěn až 100 m daleko a ovládá vstupy i výstupy, můžete mít mít svoji konzoli SD7 například v místnosti režie na konci divadelního sálu a modul EX-007 třeba v hledišti. DiGiCo EX-007 je také podstatně menší než SD7, jeho umístění v hledišti tedy vyžaduje zrušení menšího počtu sedadel. To následně znamená vyšší finanční příjem pro divadlo.

DiGiCo EX-007 garantuje spolupráci se všemi existujícími konzolemi DiGiCo SD7 a SD-7T i se všemi budoucími výrobky rodiny SD7. Chcete-li tedy jednoduše rozšířit počet faderů nebo potřebujete-li umístit ovládací panel na zvláštním místě, otevírá DiGiCo EX-007 nové možnosti nejen dnes, ale i v budoucnu.