Zesilovače L-Acoustics získávají Avnu certifikaci

L-Acoustics LA12X a LA4X, řízené LA Network Managerem podporují AVB

LA12X je prvním DSP řízeným zesilovačem, který získal certfikaci Avnu. Následovat bude i LA4X. Firma L-Acoustics je členem Avnu aliance od roku 2015 a za tu dobu výrazně přispěla k vývoji otevřeného standardu AVB, který zjednodušuje síťovou infrastrukturu spojením přenosu audio signálu se systémovým řízením a sledováním.

Zesilovače LA12X a LA4X s certifikací Avnu dokáží fungovat i jako AVB bridge, což redukuje potřebu dodatečných nákladných síťových zařízení a usnadňuje nastavení a vzájemnou spolupráci všech systémů. Zároveň se jedná o první zesilovače s certifikací Avnu, schopné pracovat zároveň jako Bridge a Listener. LA Network Manager se společně s LA12X a LA4X stává zároveň řadičem AVB, což usnadňuje jejich bezproblémovou integraci skrze jednoduché a přirozené uživatelské prostředí.

„Jsme hrdí na to, že jsme prvním výrobcem, který do svých zesilovačů integruje funkce AVB bridge a listener,“ řekl Genio Kronauer, ředitel elektronického oddělení společnosti L-Acoustics. „Díky našemu členství v Avnu Alliance jsme do našich produktů zavedli technologii AVB a certifikovali je, což zaručuje, že naše produkty dodržují všechny standardy, jen tak nezastarají a zvýšují hodnotu investic našich partnerů do systémů L-Acoustics. Díky účasti v otevřené komunitě, jako je Avnu, máme také hlas v rozvoji technologií pro naše odvětví.“

DSP řízené zesilovače s novým firmwarem podporujícím AVB momentálně fungují v pilotním provozu u vybraných partnerů L-Acoustics a na jaře tohoto roku budou rozšířeny i dále. Všechny zesilovače LA4X vyrobené od června 2015 a všechny LA12X jsou AVB-ready, což znamená, že partneři L-Acoustics získají výhody AVB prostřednictvím jednoduché aktualizace firmwaru. LA4X vyrobené před červnem 2015 budou vyžadovat aktualizovanou DSP kartu, která bude k dispozici prostřednictvím servisního týmu společnosti L-Acoustics, kam patří i PRO MUSIC.

„Jsme nadšeni, že se produkty L-Acoustics připojily do ekosystému Avnu,“ říká prezident aliance Avnu Gary Stuebing. „Avnu certifikace nabízí obrovské výhody integrátorům, kteří chtějí snadno integrovat výkonná a cenově výhodná síťová audio řešení.“

Související produkty

Top produkt

DSP řízený zesilovač s výstupním výkonem 12 000 W. Spínaný zdroj ovládaný pomocí DSP, pokročilé korekce power faktoru, 4 vstupy / 4 výstupy, posílené DSP zdroje, připraven na AVB/TSN.

LA4X je “zelený” zesilovač, který se opírá o univerzální spínaný napájecí zdroj (SMPS), vhodný pro napájení síťovým napětím v rozsahu 90V až 265V.