První letošní novinky od DiGiCo: Quantum225 , Dante DQ rack a MADI MQ rack!

Přestože letošní rok netrvá ani dva měsíce, na britských ostrovech nelenili a pochlubili se hned s několika žhavými novinkami.

První z nich je nejnovější konzole řady Quantum, DiGiCo Quantum225. Ta navazuje na úspěch své starší sestry Quantum338, se kterou sdílí všechny nově představené prvky ovládacího panelu. Samozřejmostí je také trojice výkonných FPGA sedmé generace.

Quantum225 má 72 vstupních kanálů se 36 sběrnicemi plus 1 Master Buss a 12×12 maticí. Nechybí naše oblíbené příchutě v podobě 24 stripů Mustard Processingu a nativního FPGA efektového Spice racku, pro míchání odposlechů zásadní Nodální procesing ani funkce True Solo.

Rozhraní konzole je jako obykle velmi intuitivní a uživatelsky příjemné. Ať už jde o vysoce svítivou 17" multidotykovou obrazovku, 41 samostatných barevných TFT LCD displejů, 25 motorizovaných faderů a dedikovaný master fader.
Novinkou je, že levá poloviny konzole může být doplněna o VESA držák, takže si můžete jednoduše připevnit např. laptop, KLANG:kontroller nebo extra dotykový displej pro rozšíření pracovní plochy.

Ale nezůstávejme pouze u konzole. Další novinkou jsou 6U DQ a MQ racky, které byly navrženy speciálně pro potřeby moderních aplikací. Ty v základní výbavě disponujíí 48 mic/line vstupy, až 24 analogovými výstupy, kdy 4 poslední XLR je díky chytrému audio designu možno přepnout na 8 digitálních AES/EBU kanálů. Všechny tyto změny, včetně I/O flexibility jdou jednoduše spravovat přes vestavěný konfigurační TFT displej přímo na racku. Standardní výbava dále zahrnuje duální napájecí zdroj a umožňuje 48K/96K vzorkování.

Chcete vědět víc? Detailnější informace a technické specifikace na vás čekají v produktových kartách. A dobrá zpráva na závěr. Na jaře budete mít jedinečnou šanci poznat Quantum225 a další novinky v našem showroomu v Trutnově. Tak si nastavte upozornění do diářů a v dubnu se na vás budeme těšit!

Související produkty

Nejnovější konzole z dílny DiGiCo navazuje na řadu Quantum v kompaktním a robustním provedení. Ovládací panel poskytuje stejně navržené funkce, které byly představeny 2020 s modelem Quantum338 a samozřejmě také využívá trojici výkonných FPGA sedmé generace pro zpracování zvuku pokračující v odkazu konzolí Quantum. Konzole spojuje vyzkoušené a důvěrně známé postupy práce s výkonným processingem, odvážnými inovacemi a poskytuje ultimátní sadu nástrojů.

Nová generace DiGiCo racků

DQ-Rack nabízí veškeré možnosti velkých racků DiGiCo v kompaktním provedení s využitím flexibility Dante protokolu od Audinate.

Nová generace DiGiCo racků

MQ-Rack nabízí veškeré možnosti velkých racků DiGiCo v kompaktnějším provedení.