Ovládání L-ISA Source Control je dostupné na konzolích DiGiCo SD

Ovládání L-Acoustics L-ISA Source control je nyní nativně integrováno do všech konzolí DiGiCo řady SD a přidává tak možnost objektově založeného mixování přímo z rozhraní konzole. Zkratka L-ISA znamená L-Acoustics Immersive Sound Art. Technologie L-ISA je průlomem na poli obklopujícího audia, kombinující světově nejpokročilejší reproduktorové systémy se sofistikovanými nástroji pro zpracování zvuku, a vytváří tak hyperrealistický zážitek na živých vystoupení, kreativních událostech i v soukromých rezidencích.

V případě L-ISA Live aplikací tato bezešvá integrace ovládání L-ISA Source Control do konzolí DiGiCo SD znamená, že zvukař může používat své zaběhlé postupy práce na světově nejrozšířenějších konzolích ke snadnému a intuitivnímu vytvoření pohlcujícího zážitku pro celé publikum. Díky integraci L-ISA / DiGiCo je možné označit až 96 vstupních kanálů, nebo Aux sendů jako „L-ISA kanály“, kdy každý umožňuje ovládat panoramu, šířku, vzdálenost a elevaci přímo z konzole. Všechny L-ISA parametry mohou být ukládány v rámci výkonného systému snapshotů a vyvolávány stejným způsobem, jako všechny ostatní parametry v konzoli.

Parametry zdrojů jsou sdíleny s L-ISA Controllerem pomocí sítě a jsou okamžitě konvertovány na definovaný layout reproboxů přímo v L-ISA Processoru. Díky flexibilitě objektového přístupu L-ISA může být layout snadno adaptován na změny konkrétního fyzického rozmístění reproboxů, při zachování prostorových vlastností mixu. Funkcionalita L-ISA Source Control rozšiřuje rozsah kreativních možností, které může zvukař zároveň použít. Od klasických stereo nebo 5.1 prvků, přes downmixy, auxy po pokročilé objektově založené vícekanálové prostředí nabízené systémem L-ISA.

Aktualizace software konzolí DiGiCo SD umožňující ovládání systému L-ISA bude dostupná začátkem května 2018.

Související produkty

Top produkt

Pro ty, kdo se spokojí jen s nejlepším, je určena konzole SD7. Top model značky DiGiCo nabízí ohromující I/O schopnosti a nastavuje nové standardy na poli HD digitálního procesingu. Konzoli DiGiCo SD7 pohání zbrusu nový mixážní a routing engine Stealth, používaná výhradně u konzolí DiGiCo.

DiGiCo SD10 (resp. SD Ten – jako jediná konzole DiGiCo má SD10 číslovku v logu vyjádřenou slovem) – je velmi výkonný digitální mixážní pult pro „live“ aplikace prakticky libovolného rozsahu.

Zbrusu nová kompaktní digitální konzole projektu Vulcan.

Pamatujete na D5 Live? SD5 je její moderní inkarnací; Pasuje přesně tam, kam dříve patřila D5, ale díky technologii Stealth Digital Processingu, Super FPGA technologii s plovoucí řádovou čárkou a množství nových možností nabízí mnohem více muziky.

I když je SD11 nejmenší ze všech DiGiCo konzolí, nabízí velmi výkonné řešení, využívající všech předností technologií Stealth Digital Processing a Super FPGA v kompaktním provedení s možností zabudování do 19" racku. Přeprava také nemůže být snazší, stačí posadit na zadní sedadlo vašeho auta.

Super flexibilní, kompletní integrovaný systém poháněný Stealth Digital Processing a Super FPGA technologií, to je konzole SD9, přezdívaná „Red Snapper“. Tato lehká konzole kompaktních rozměrů je jako stvořená pro potřeby různých aplikací jak na cestách, tak i v pevných instalacích.

Od svého uvedení na trh získaly pulty DiGiCo SD8 velkou oblibu v oblasti live ozvučování i oblasti pevných instalací, a to zejména díky své výjimečné všestrannosti. Se software Overdrive se úroveň SD8 z hlediska výkonu a flexibility ještě zvýšila.