Nové racky pro DiGiCo 4AREA4 s protokolem Dante

Na výstavě ISE 2020 v Amsterdamu oznámilo DiGiCo další skvělé novinky. Jedná se o dva I/O racky k populárnímu procesoru 4AREA4 – A164D Wall LCD a A168D Stage.

Oba racky poskytují veškerou konektivitu původního A164 Wall LCD a A168, tentokrát ale nově s připojením Dante.

„Díky procesoru 4Area4 jsme přes IP umožnili přenos audia, ale až doposud to muselo být pouze po vyhrazené síti. Přidáním konektivity Dante se nejen zvýší jeho flexibilita a celkové povědomí o protokolu Dante. Znamená to také, že lidé v našem průmyslu budou moct využívat stávající síťové infrastruktury za účelem snížení I/O pro svůj procesor 4AREA4 kdekoliv po síti.“ Říká Tim Shaxson, který v DiGiCo zastává pozici Technical Sales manažera.

A164D Wall LCD

Je 16 vstupový a 4 výstupový I/O Expander, využívající síťový protokol Dante, který zajišťuje pevné a přídavné I/O kdekoliv po síti. Je navržen pro montáž na zeď, nebo může být jednoduše postavený na podlaze. Je vybaven 16 mikrofonními předzesilovači na XLR vstupech včetně LED signalizace fantomového napájení a čtyřmi XLR linkovými výstupy s přímým ovládáním předzesilovače ze softwaru 4REA4. Rack může běžet na 48 nebo 96 KHz vzorkovacích frekvencích a je kompatibilní s AES67.
Primární a sekundární porty Dante jsou vybavené uzamykatelnými EtherCON konektory, které mohou pracovat v redundantním i switched režimu. Vstupy i výstupy jsou vybavené stmívatelnými LCD displeji pro popisování pomocí řídícího softwaru Dante.

A168D Stage

Druhá novinka, A168D Stage je přenosný I/O Expander, obsahující 16 vstupů a 8 výstupů. Pro poskytování přídavných I/O kdekoliv v síti rovněž využívá protokol Dante.
Stejně jako předchozí rack je dodáván s 16 mikrofonními předzesilovači na XLR vstupech. Obsahuje stavové LED diody Phantom Power a 8 XLR linkové výstupy s přímým ovládáním předzesilovače z řídicího softwaru 4AREA4. Rack může běžet na 48 nebo 96 KHz vzorkovacích frekvencích a je kompatibilní s AES67.
A stejně jako A164D Wall LCD jsou i zde primární a sekundární porty Dante dodávány s uzamykatelnými EtherCON konektory, které mohou pracovat v redundantním i switched režimu.

Související produkty

DiGiCo AREA 4 je nová instalační a integrační audio platforma, umožňující distribuovat audio signál v nejvyšší kvalitě zároveň do více oddělených prostorů.

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity kompletního portfolia rozhraní DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.

Srdcem systému je AREA 4 processing engine s širokými možnostmi konektivity z kompletního portfolia DiGiCo a výkonným AREA 4 ovládacím softwarem umožňující routing, procesing a ovládání mixu umožňující rozšířit signál do všech zákoutí vaší instalace.