L-ISA na Prolight + Sound 2019

Největší evropský veletrh profesionálního vybavení pro zábavní průmysl letošního roku, Prolight+Sound se blíží a francouzský leader na trhu ozvučovacích systémů L-Acoustics zveřejnil svůj program.

Každý den budou v místnosti Symetrie 2+3 (hned vedle haly 8) probíhat demonstrace imerzivního a hyperrealistického systému L-ISA. Podobné prezentace sice náštěvníci mohli vidět letos na NAMM nebo ISE, pro frankfurtský veletrh je však připraven speciální program, doplněný o nejaktuálnější aplikace v praxi. Nutno dodat, že demo roomy na letošních veletrzích byly beznadějně zaplněné. Prezentace budou probíhat každý den odpoledne a to ve 13:00, 15:00 a 17:00(v tento čas každý den mimo úterý) Doporučujeme přijít alespoň o 15 minut dříve a zabrat si své místo, rezervace není nutná.

A s jakou horkou novinkou nás L-Acoustics překvapí letos? Úplně první představení nového „scalable“ systému pro rentalový trh proběhne v úterý ve dvě hodiny odpoledne. Na koho se nedostane, bude mít další šanci v 16:00. Po zbytek veletrhu je časový harmonogram stejný, navíc přibude dopolední prezentace v 11 hodin.

Kromě výše uvedeného budou mít návštěvníci možnost blíže se seznámit s další letošní novinkou z dílny L-Acoustics – nejmenším koaxiálním reproboxem X4i. Nejenom pro novináře pak budou od úterý do čtvrtka, přesně ve 12 hodin, probíhat tiskové konference.

Ředitel obchodního oddělení L-Acoustics Jochen Frohn dodává: " Na návštěvníky, zákazníky i obchodní partnery se každý rok ve Frankfurtu velmi těšíme. Letos máme zvlášť radost, jelikož dojde k odhalení našeho nového systému pro touring, který představuje dostupné a „scalable“ řešení pro jakoukoliv aplikaci".

Pokud se s námi chcete ve Frankfurtu sejít, stačí napsat na tom@promusic.cz. Těšíme se na viděnou!

Související produkty

Novinka

Díky nejnovějšímu přírůstku koaxiální série X, již není třeba dělat kompromisy v kvalitě zvuku při instalaci v malých prostorech.