L-Acoustics představuje ultra kompaktní koaxiální reprobox X4i

Leden 2019

Nejnovější přírůstek do produktové řady L-Acoustics X Series přináší vysoký výkon v ultra kompaktním a odolném provedení, ideálním pro diskrétní instalační aplikace.

Představení L-Acoustics X4i proběhne na veletrhu Integrated Systems Europe. S hmotností pod jeden kilogram se jedná o nejmenší reprobox z logem L-Acoustics v historii. 99 mm box však stále poskytuje světově uznávanou sonickou charakteristiku L-Acoustics.

X4i se ideálně hodí pro vykrývací aplikace v uměleckých centrech, kostelech a dalších pevných instalacích, kde skvěle doplní ostatní systémy L-Acoustics, jako například ARCS nebo Kiva. Díky svým rozměrům se snadno schová na zdech, ve schodech, pod balkony a v podobně těsných prostorech.

Box dokáže poskytnout posílení pro mluvené slovo v konferenčních místnostech, muzeích či na výstavách. V kombinaci se Syva Sub je X4i ideálním řešením pro podkresovou hudbu v restauracích, barech, hotelech a dalších aplikacích. Díky robustní konstrukci s krytím IP55 a zadním utěsňovacím panelem se hodí i pro venkovní použití v náročnějších klimatických podmínkách.

Box L-Acoustics X4i je doplněn univerzálním montážním příslušenstvím, umožňujícím optimální integraci do konvenčních konstrukcí.

„Při vývoji X4i jsme se zaměřili na dosažení nekompromisní zvukové kvality s přihlédnutím k běžným architektonickým potřebám, " shrnuje Jeff Rocha, ředitel produktového oddělení L-Acoustics. "X4i je doslova perfektní pro integrační potřeby dnešního instalačního trhu.“

První dodávky X4i jsou naplánovány na březen 2019. Pokud se 5.- 8. února chystáte na ISE, rozhodně navštivte stánek L-Acoustics 7-X230 v hale 7 a prohlédněte si novinku na vlastní oči.

Související produkty

Novinka

Díky nejnovějšímu přírůstku koaxiální série X, již není třeba dělat kompromisy v kvalitě zvuku při instalaci v malých prostorech.