Aerosmith, L-ISA a konzole DiGiCo válí v Las Vegas

Představte si, že jste členem americké rockové kapely proslavené po celém světě, prodali jste přes 150 milionů desek a právě slavíte 50 let na scéně. Dosáhli jste prakticky všeho…tak co teď?

Pokud jste Aerosmith, tak si jednoduše zabookujete 35 termínů v Las Vegas a nespokojíte se s ničím jiným, než s revolučním imerzivním hyperrealistickým systémem L-ISA. Ten spolu s konzolemi DiGiCo SD7 a DiGiCo SD12 tvoří našlapanou kombinaci, kdy je nadvýsost jasné, že celkový výsledek bude opravdu stát za to.

Na začátku tohoto příběhu byl proces nezávislé THX analýzy zvukového systému, přímo v místě konání akce, v Theater Parku. THX tým vyhodnotil systém L-ISA a jeho následnou implementaci jako nejlepší možnou technologii. S více než 230 ultra-výkonnými reproduktory L-Acoustics a s výkonem téměř 300 000 wattů obklopila L-ISA publikum do 360° sféry dokonalého zvuku a poskytla publiku jedinečný zážitek. A ani hudební kritici nešetřily chválou a show byla popsána jako „nejlepší zvuk, co jsme kdy slyšeli.“

Ještě před samotným nástupem kapely měli fanoušci možnost sledovat 20minutový dokument, zachycující její historii a obsahující doposud nezveřejněné záběry z kapelních archivů, promítané na 12 obrazovkách. Vrcholem večera je pak 90minutové živé vystoupení kapely, která v hraje v původním složením neuvěřitelných 50 let. Během show pak samozřejmě zazněly největší hity jako Back In The Saddle Again, Train Kept A Rollin‘, I Don’t Want To Miss A Thing a další.

Aerosmith je prostě hudební legenda a je až neuvěřitelné, kolik energie tihle rockoví dědci mají. Pokud budete mít náhodou cestu kolem Las Vegas, rozhodně si to nenechte ujít. Úplně poslední koncert je pak naplánován na 9.července.

Související produkty

Top produkt

Technologie imerzívního hyperrealistického zvuku L-ISA poskytuje čistý, přirozený zvuk s přesně lokalizovatelnými zvukovými zdroji. Panoramatický vícerozměrný zvukový zážitek lze popsat jako „ponoření do hudby“.

Top produkt

Pro ty, kdo se spokojí jen s nejlepším, je určena konzole SD7. Top model značky DiGiCo nabízí ohromující I/O schopnosti a nastavuje nové standardy na poli HD digitálního procesingu. Konzoli DiGiCo SD7 pohání zbrusu nový mixážní a routing engine Stealth, používaná výhradně u konzolí DiGiCo.