Digitální interkomy

ASL

Systém digitálního interkomu ASL znamená průlomové řešení na poli spolehlivých a efektivních komunikačních řešení pro divadla, živé produkce a jiné aplikace. Díky použití nejnovějších technologií z oblasti sítí, vypadá ASL digitální interkom na první pohled elegantně a jednoduše.

Digitální interkom Flexus nabízí více než potřebujete a méně toho, co nechcete. Daisy chain nebo hvězdicová topologie, nebo kombinace z jedné Master stanice!

Elegantní, robustní a na ovládání výjimečně jednoduchý beltpack BP 390 nabízí ve své kategorii nejvyšší možný stupeň flexibility a funkčního vybavení v kompaktním a lehkém balení. Napájení (48 VDC) dodává sériová interkomová linka nebo PoE z kompatibilního síťového switche.

Vzdálené hovorové stanice FLEXUS jsou navržené pro mnohaletý náročný provoz. Mohou být opatřeny postranními držáky pro montáž do standardního 19“ stojanu (výška 2U) nebo osazeny do elegantních ocelových stolních konzolí.

Master stanice FL 2400 je řídící a komunikační centrum interkomu FLEXUS. Stanice nabízí čtyři plně duplexní kanály, Master sekci a multifunkční kanálovou sekci v kompaktní rackové skříni 19“ s výškou 1U.

Přihlásit se k odběru Digitální interkomy