Odkazy


   PRO MUSIC, s.r.o.


   PRO MUSIC, s.r.o.

   PRO MUSIC, s.r.o.

Informace

Dnes je Středa 26. Dubna 2017
a svátek má Oto
zítra Jaroslav

Celkem návštěv: 205609


Přidat do oblíbených

Služby

Naše společnost PRO MUSIC s.r.o. se specializuje na profesionální Hi-Tec technologie, určené pro snímání, zpracování, přenos a záznam zvukového signálu, ať už v moderní digitální nebo klasické analogové podobě.

DISTRIBUCE A PRODEJ

Společnost Pro Music s.r.o. je výhradním dovozcem zvukových technologií firem L-Acoustics, DiGiCo, Bell, K-Array, VARI*LITE, ChamSys, Fisher Amps, Digigram a ASL, instalačních komponentů a systémů pro distribuci a řízení analogového a digitálního zvukového signálu RDL a zobrazovacích technologií G-LEC. V našem portfoliu dále naleznete profesionální DJ techniku Pioneer, instalační a spotřební materiál firem Klotz a Neutrik a německé přepravní kufry a 19" mobilní racky Amptown.
Distribuci komplexních systémů provádíme přímo, distribuci instalačních komponentů i prostřednictvím dealerů. Maloobchodně pak dodáváme široký sortiment výrobků předních světových výrobců audio, video a osvětlovací techniky, včetně instalačního a spotřebního materiálu.

NÁVRHY A REALIZACE

Produkčním společnostem a zvukařům nabízíme tvorbu sounddesignu, projektantům, developerům a společnostem, pracujícím v oblasti architektury a stavebnictví, pak zpracování akustických studií a projektové dokumentace, týkající se ozvučení divadelních, koncertních a přednáškových sálů, kin, hotelů, restaurací, barů, klubů, stadionů a dalších společenských zařízení.
Kromě samotných projektů, studií a softwarových simulací v programu SoundVision provádíme i kompletní realizace ozvučení a osvětlení „na klíč“ - od samotného návrhu projektu, přes akustické řešení, dodávku technologií, instalaci a oživení systému, až po zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis.

PODPORA ZÁKAZNÍKŮ A SERVIS

U všech námi dodaných výrobků provádíme záruční a pozáruční servis. Dále nabízíme pravidelné preventivní prohlídky Vašich systémů a jejich aktualizaci, a to buď přímo u Vás nebo v sídle naší společnosti. Pokud se při nasazení Vašeho systému objeví problém se kterým si nevíte rady, najdete pomoc na našich horkých linkách, uvedených v sekci Kontakty.
Při koupi některého ze systémů prochází každý zákazník podrobným školením. Kromě těchto školení pořádáme i různé semináře, tréninky a jiná podobná setkání, na kterých představujeme aktuální novinky, provádíme školení na nové produkty a klienti si zde vyměňují cenné informace a zkušenosti z praktického nasazení jednotlivých systémů.

KONZULTACE, PORADENSTVÍ

Nabízíme kompletní poradenský servis při výběru nejvhodnějšího systému pro Vaši práci. Dále poskytujeme pomoc při problémech během praktického nasazení námi dodaných systémů, jejich rozšiřování nebo aktualizaci.

PREZENTACE, VÝSTAVY

Jako vystavovatelé jsme se pravidelně účastnili a účastníme pražských hudebních veletrhů HUVEL a MUZIKA. Se svými obchodními partnery a dodavateli se setkáváme také na několika mezinárodních veletrzích v zahraničí, z nichž nejznámější je asi Music Messe ve Frankfurtu.

Rychlý kontakt

Hot Line:
                +420 777 328 292
                +420 775 328 292

Adresa:
                PRO MUSIC, s.r.o.
                Náchodská 530
                541 03, Trutnov
                Česká republika

Provozovna:
                PRO MUSIC, s.r.o.
                Horská 922
                541 01, Trutnov
                Česká republika
Telefon: +420 499 735 010
Fax:        +420 499 735 011
E-mail:    info@promusic.cz

L-Acoustics na ProLight + Sound 2017 předvede nový Audio procesor P1, nebude chybět Syva a L-ISA

14. Března 2017 08:34:50

L-Acoustics zve návštěvníky frankfurtského veletrhu ProLight + Sound 2017 na svůj stánek C11 v hale 3.1 Veletrh proběhne od 4. do 7. dubna. Již tradič...
[ více... ]

Segment source L-Acoustics Syva - milník v historii značky

1. Února 2017 17:09:13

L-Acoustics oznamuje příchod systému Syva, zbrusu nového formátu reproboxů. Vysoce výkonný systém složený ze šesti středopásmových a tří vysokofrekven...
[ více... ]

SD12 - DiGiCo představuje projekt Vulcan

19. Ledna 2017 09:47:21

Kompaktní, moderně ovládaná a cenově dostupná série S v roce 2015, loni extrémní navýšení výkonu celé série SD díky Core 2 Software; a tento rok? Práv...
[ více... ]

Odebírat novinky přes RSS přihlásit se k odebírání kanálu této stránky

Odběr novinek

Registrace k odběru novinek

PRO MUSIC, s.r.o. - PROFESSIONAL SHOW EQUIPMENT
2009 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5 a2
Pracuji ...