Audio procesory

Bell

DiGiCo

Yamaha Commercial Audio

DiGiGrid

L-Acoustics

Top produkt
  • Celosvětově použitelný touringový rack
  • Obsahuje trojici LA12X, zajišťující maximální výkon a flexibilitu
  • Distribuce analogového i digitálního signálu, LA network sítě i napájení
  • 9U rám umožňuje zavěšení a rigging

If you want even more processing and effects in addition to the Stealth FX standard on all SD Series consoles, the option of a fully integrated Waves Sound Grid opens up a whole world of choice.

Digitální zpožďovací systém

2 – kanálový digitální delay a 4 kanálový ekvalizér studiové kvality s dynamickým rozsahem 117dB (20Hz – 20KHz).

Digitální zpožďovací systém

4 – kanálový digitální delay a 4 kanálový ekvalizér studiové kvality s dynamickým rozsahem 117dB (20Hz – 20KHz)

Digitální zvukový limitér

2 – do – 4 digitální audio management, systém vysoké kvality použitelný v pevných instalacích nebo v mobilních PA systémech. Součástí je software pro dálkové řízení.

Designed primarily for multi-zone commercial installations, MTX Series matrix processors are equipped with flexible processing functions that are essential to a wide variety of applications such as retail stores, restaurant/bars or banquet rooms.

Náš tip

Rozhraní DiGiGrid MGB umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené MADI do sítě SoundGrid. Nyní můžete nahrávat, zpracovat a přehrávat až 128 kanálů včetně Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů dalších výrobců ve vysoké kvalitě a se super nízkou latencí 0,8 milisekund!

Rozhraní DiGiGrid MGO umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené optickým MADI do sítě SoundGrid. Nyní můžete nahrávat, zpracovat a přehrávat až 128 kanálů včetně Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů dalších výrobců ve vysoké kvalitě a se super nízkou latencí 0,8 milisekund!

DiGiGrid IOS je všestranné audio rozhraní s vestavěným SoundGrid DSP serverem, přinášející množství výpočetního výkonu do vašeho systému. Ideální pro profesionální i osobní produkční prostředí. IOS je all-in-one řešení pro nativní DAW jako Logic, Cubase, Nuendo, Ableton, Pro Tools Navive, atd.

Přihlásit se k odběru Audio procesory