DiGiCo SD5

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Brožura6.16 MB
PDF icon Technické výkresy961.29 KB
PDF icon Manuál verze C (EN)3.17 MB

Přímý potomek legendárního pultu DiGiCo D5 Live. Jako všechny pulty série SD těží i SD5 z obrovského potenciálu technologie Stealth Digital Processing a svou velikostí i výbavou se řadí mezi vlajkovou loď SD7 a o něco menší SD Ten.

DiGiCo SD5 je digitální mixážní pult s nízkým šumem a minimální tepelnou ztrátou. Využívá technologii Hidden-til-lit (HTL), přičemž jeho pět digitálně řízených full color TFT LCD monitorů, z čehož tři jsou dotykové, má novou konfiguraci umožňující snadný přístup pro jednoho i více operátorů. Součástí ovládacího panelu jsou také dva interaktivní dynamické měřící displeje (IDM) a u levého spodního rohu obou kanálových monitorů umístěná tlačítka pro rychlou a intuitivní navigaci QUICK SELECT. Vzhledově velmi výrazným prvkem je Master monitor, začleněný do oblasti meter bridge. Toto řešení umožňuje komplexní uživatelský feedback a díky zachování nízkého profilu meter bridge také volný výhled na jeviště i na dění v těsné blízkosti pultu.

Headroom, dynamický rozsah a zvuková kvalita SD5 jsou naprosto jedinečné, stejně jako u všech pultů série SD. Navíc, se svou sadou funkcí nová SD „pětka“ překoná jakýkoliv jiný mixážní pult stejné kategorie.

S volitelnou sadou broadcast funkcí můžete navíc SD5 proměnit na SD5B, perfektně se hodící pro živé přenosy.

Základní vlastnosti:

SD5 Před upgradem Stealth Core 2
Vstupní kanály 124 až 253
Výstupní sběrnice 56 až 128 vč. master
Surround Y Y
Matrix 24×24 24×24
DiGiTubes 24 253
MB kompresory 24 253
Dyn EQ 24 253
Efekty 24 48
Control groups 24 36

SD5 se standardně dodává s optickým rozhraním 2 GB, které je schopné přenášet 448 vstupních a výstupních kanálů při vzorkovací frekvenci 96 kHz, plus 56 spojovacích linek pult – pult, umožňujících připojení až ke čtrnácti I/O rackům série SD. Dále jsou k dispozici tři redundantní porty MADI a lokální I/O, zahrnující osm mikrofonních vstupů, osm linkových výstupů a osm mono vstupů / výstupů AES.