Colinear source L-Acoustics Syva - milník v historii značky

L-Acoustics line source v novém elegantním plug-and-play formátu.

Společnost L-Acoustics dnes oznámila příchod zcela nového, vysoce výkonného systému Syva. Jedná se o zbrusu nový formát reproboxů se šesti středopásmovými a třemi vysokofrekvenčními měniči, zabudovanými do uhlazeném boxu ve tvaru písmene J. Revoluční a patentem chráněné uspořádání měničů nazvané „colinear source“ má směrovost 140° x 26° (+5/-21°) a výjimečné pokrytí s dosahem až 35 m.

L-Acoustics Syva je ideální volbou pro korporátní akce, módní a obchodní show, stejně jako pro ozvučení amfiteátrů a center umění. Díky svému modernímu, elegantnímu designu se skvěle hodí i do svatostánků, salónků, nebo pro ozvučení luxusních rezidencí či jako velmi výkonné domácí kino.

Systém Syva může být doplněn vysoce výkonným subwooferem Syva Low nebo infra subbasovou jednotkou Syva Sub. S tímto rozšířením Syva dosáhne maximálního SPL 142 dB. Subwoofer Syva Low je osazen dvojicí 12" reproduktorů odvozených z technologie K2 a rozšiřuje frekvenční rozsah směrem dolů ke 40 Hz. Syva Sub využívá technologie KS28 a posouvá spodní hranici frekvenčního rozsahu ještě níže, až ke 27 Hz.

Systém se napájí 4-kanálovými zesilovači L-Acoustics LA4X. K jedinému zesilovači lze připojit až čtyři boxy Syva.

Boxy Syva je možné zavěsit, montovat na zeď nebo osadit na trubkové stojany. Případně je lze postavit přímo na zem. Pomocí plug-and-play spojení AutoConnect je možné boxy Syva upevnit na subbasové jednotky Syva Low nebo Syva Sub. Jednoduché začlenění do interiéru a splynutí s libovolnou architekturou dovoluje barevný program RAL.

„Představení systému Syva je pro L-Acoustics milníkem“, říká Stéphane Ecalle, marketingový ředitel L-Acoustics. „Syva je naprosto nový druh systému, kombinující výhody line source technologie s přístupem plug-and-play, v elegantním designu a na míru ušitý pro místa, kde rozhoduje elegance a diskrétnost.“

Systém Syva bude poprvé k vidění 7. – 10. února na stánku L-Acoustics č. 7-X220 na veletrhu ISE v Amsterdamu. První dodávky je možné očekávat již začátkem letošního léta.

Související produkty

Novinka

Syva je patentovaný Colinear source systém určený pro aplikace se středním dosahem. Je navržen pro profesionální ozvučení i do high-tech obytných prostorů s požadavkem na perfektní přednes a vysoký akustický tlak v kombinaci s elegantním vzhledem.