Ovládání L-ISA Source Control je dostupné na konzolích DiGiCo SD

Ovládání L-Acoustics L-ISA Source control je nyní nativně integrováno do všech konzolí DiGiCo řady SD a přidává tak možnost objektově založeného mixování přímo z rozhraní konzole. Zkratka L-ISA znamená L-Acoustics Immersive Sound Art. Technologie L-ISA je průlomem na poli obklopujícího audia, kombinující světově nejpokročilejší reproduktorové systémy se sofistikovanými nástroji pro zpracování zvuku, a vytváří tak hyperrealistický zážitek na živých vystoupení, kreativních událostech i v soukromých rezidencích.

V případě L-ISA Live aplikací tato bezešvá integrace ovládání L-ISA Source Control do konzolí DiGiCo SD znamená, že zvukař může používat své zaběhlé postupy práce na světově nejrozšířenějších konzolích ke snadnému a intuitivnímu vytvoření pohlcujícího zážitku pro celé publikum. Díky integraci L-ISA / DiGiCo je možné označit až 96 vstupních kanálů, nebo Aux sendů jako „L-ISA kanály“, kdy každý umožňuje ovládat panoramu, šířku, vzdálenost a elevaci přímo z konzole. Všechny L-ISA parametry mohou být ukládány v rámci výkonného systému snapshotů a vyvolávány stejným způsobem, jako všechny ostatní parametry v konzoli.

Parametry zdrojů jsou sdíleny s L-ISA Controllerem pomocí sítě a jsou okamžitě konvertovány na definovaný layout reproboxů přímo v L-ISA Processoru. Díky flexibilitě objektového přístupu L-ISA může být layout snadno adaptován na změny konkrétního fyzického rozmístění reproboxů, při zachování prostorových vlastností mixu. Funkcionalita L-ISA Source Control rozšiřuje rozsah kreativních možností, které může zvukař zároveň použít. Od klasických stereo nebo 5.1 prvků, přes downmixy, auxy po pokročilé objektově založené vícekanálové prostředí nabízené systémem L-ISA.

Aktualizace software konzolí DiGiCo SD umožňující ovládání systému L-ISA bude dostupná začátkem května 2018.