DiGiCo zdarma navyšuje počet vstupních kanálů u S21 a S31

S novým zásadním softwarovým upgradem konzolí S21 a S31 na verzi 2.0 DiGiCo navýšilo počet vstupních kanálů, které dokáží tyto cenově velmi dostupné konzole zpracovat, na 48 flexi. Nastavením kanálu jako stereo tak nedojde ke snížení počtu zpracovávaných vstupů a v případě nastavení všech vstupů na režim stereo stoupne počet zpracovávaných kanálů na úctyhodných 96.

Přibyla také možnost prohodit zpracování dynamických efektů a ekvalizéru,

a vylepšena byla práce se stereo kanály o možnost ovládání stereo váhy a šířky.

Verze 2 však přináší i znatelné zrychlení uživatelského prostředí a tím i vylepšený komfort práce.

Pokud již Sko vlastníte, stahujte nový upgrade z produktových karet DiGiCo S21 a DiGiCo S31 na našem webu. Pokud ještě ne, přijeďte se na něj podívat k nám do Trutnova.

Související produkty

ProSoundWeb Readers' Choice 2016

Cenově dostupný, uživatelsky přívětivý digitální mixážní pult kompaktních rozměrů, bez jakýchkoliv kompromisů ve zvuku, výkonu, zpracování nebo ergonomii. Plně využívá možností Stealth Digital Processing™.

Když byla odhalena S21, všichni hned zbystřili. Ještě nikdy dříve se neobjevila konzole s takovou zvukovou kvalitou, výkonem, flexibilitou a zároveň tak kompaktní, že se vejde na zadní sedadla vašeho auta! Prorazila svými dvěma vícedotykovými displeji, 21 fadery a bohatými I/O schopnostmi.